Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

Sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centra Zivsaimniecības nodaļu Ādažu novada Carnikavas skolas 5.-9.

KAĶUKROGS 07.06.23 | Seminārs “Zivju dīķu ierīkošana un uzturēšana"

Aicinām piedalīties seminārā “Zivju dīķu ierīkošana un uzturēšana" Seminārā apskatīsim tehniska pareiza zivju dīķa uzbūvi, kā arī mēģināsim saprast piemērotāko zivju sugu  audzēšanai dīķī. Runāsim par zivju barošanu un ūdens galvenajiem parametriem, lai zivis dīķī justos labi. Noslēgumā apskatīsim tehniskos risinājumus zivju aizsardzībai no zivju ēdāj putniem un dzīvniekiem.
 
Semināra norises laiks: 2023.gada 7. jūnijs. Sākums plkst. 10.00. 

Jūrmalciems ir īpaša vieta pie jūras, kurā vēl šobrīd strādā vairākas zvejnieku dzimtas, kas ne tikai aktīvi zvejo, bet arī apvienojušās un kopīgi svin svētkus.

Informatīvā izdevuma “Zivju Lapa” marta numurā informējam par LLKC paredzētajām aktivitātēm zivsaimniecības nozarē 2023. gadā – nozares un piekrastes zivsaimniecības popularizēšanas pasākumiem, jauniešu izglītošanu, zivsaimniecības produktu iegādes iespējām “Novada Garšas” e-tirgū u. c.

Mūsu lasītāji pelnījuši uzzināt par uzņēmēju Jāni Melnalksni, kurš darbojas Saulkrastos un Covid 19 pandēmijas rezultātā aizgāja no ilggadējā darba, dibinot savu firmu. IK “Zivju grozs” tirgo produktus, kas izgatavoti no Latvijas vietējās zivs.

Zemkopības ministrija 14.02.2023. pieņēma lēmumu Nr. 4.1-12e/5 “Par zušu ieguves papildus lieguma laika noteikšanu  Baltijas jūras un Baltijas jūras Rīgas līča piekrastes ūdeņos 2023. gadā”.

Zemkopības ministrija (turpmāk – ZM) 10.01.2023. pieņēma lēmumu Nr. 4.1-12e/1 “Par rūpnieciskās zvejas kuģu saraksta apstiprināšanu Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastes ūdeņos 2023. gadam”.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība