Notiks lauku diena par vasaras kviešu audzēšanu, pielietojot dažādas augsnes apstrādes tehnoloģijas

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
19. Jūlijs, 2018
Reģions: 
Vieta: 
ZS Lejas Jērāni

LLKC aicina apmeklēt demonstrējuma lauku dienu par dažādu augsnes apstrādes tehnoloģiju salīdzinājumu graudaugu bezmaiņas sējumos slimību un kaitēkļu ierobežošanai.

Lauku diena notiks 19. jūlijā plkst. 11.00 ZS “Lejas Jērāni”, Jēkabpils novada Dunavas pagastā demonstrējuma laukā. Lauku dienā varēs apskatīt demonstrējumu, iegūt informāciju par kaitēkļu un slimību izplatību un to uzskaites sistēmu, uzzināt graudaugu slimību ierobežošanas risinājumus un nianses graudaugu herbicīdu lietošanā, kā arī iepazīties ar zemnieku saimniecības pieredzi minimālās augsnes apstrādes tehnoloģiju pielietošanā.

Papildus informācija un pieteikšanās: Anita Putka, SIA LLKC Jēkabpils nodaļas LAK, e-pasts: anita.putka@llk.lv; tālr. 26511269

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma nr. LAD240118/P23. Demonstrējuma tēma: Dažādu augsnes apstrādes tehnoloģiju salīdzinājums graudaugu bezmaiņas sējumos slimību un kaitēkļu ierobežošanai dažādos Latvijas reģionos.

 

Atbalsts Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

 

Kontaktinformācija: 
Anita Putka, 26511269
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
laukudienas_jekabpils2.doc1.14 MB
Reģions filtram: