Viesītes nov. | Lauka diena par slaucamo govju ganību sistēmām

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
15. Augusts, 2019
Reģions: 
Vieta: 
z/s “Odzāni”

LLKC sadarbībā ar z/s ”Odzāni”, biedrību ”Zemnieku saeima” un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par slaucamo govju ganību sistēmām.

Lauka diena notiks 15. augustā divās daļās no plkst. 11 līdz 15  Saukas pagasta pārvaldē un z/s “Odzāni”, Saukas pagasts, Viesītes novads. Lauka dienā būs iespēja uzzināt par slaucamo govju precīzu ēdināšanu ģimenes saimniecībās, kur slaucamās govis apsaimnieko novietnēs ar piesieto turēšanu. Kā labāk un pareizāk ēdināt govis, lai ierobežotu SEG emisijas apkārtējā vidē, saglabājot un palielinot ražošanas rādītājus piena lopkopībā. Saimniecības īpašnieki dalīsies ar savu pieredzi un iecerēm.

Papildu informācija un pieteikšanās: Ziedīte Bimšteine, LLKC Jēkabpils konsultāciju biroja vadītāja, lopkopības konsultante, e-pasts: ziedite.bimsteine@llkc.lv, tālr. 28361750.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD līguma Nr. LAD160419/P25 Demonstrējuma tēma: “Govju precīzā ēdināšana piesietajā turēšanā, izmantojot dažādus proteīna avotus ekonomiski pamatotas barības devas ieguvei, izmantojot pašaudzēto lopbarību siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju samazināšanas nolūkos” (12. lote).

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

 

Kontaktinformācija: 
Ziedīte Bimšteine, e-pasts: ziedite.bimsteine@llkc.lv, tālr. 28361750
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
dk_150819.pdf209.46 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: