Saimniecību apmeklējums-Bioloģiskā saimniekošanas pieredze dažādu nozaru saimniecībās, bioloģiskās lauksaimniecības pievienotās vērtības palielināšana un realizācijas iespējas

Datums: 
17. Marts, 2020

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Kuldīgas birojs organizē vienas dienas bioloģisko saimniecību apmeklējumu.

Saimniecību brauciena mērķauditorija: bioloģiskās produkcijas ražotāji un interesenti. Obligāti jāpierāda iesaiste lauksaimniecībā vai mežsaimniecībā.

Saimniecību apmeklējuma tēma: Bioloģiskā saimniekošanas pieredze dažādu nozaru saimniecībās, bioloģiskās lauksaimniecības pievienotās vērtības palielināšana un realizācijas iespējas.

Brauciena norises laiks: 2020. gada 17.martā.

Programmā – sekojošu saimniecību apmeklējums:

ZS "Izriede-1",
SIA “Jaundzirnavnieki”.

Dalībnieku pulcēšanās vieta: Pilsētas laukumā 4, Kuldīga, 17. martā pulksten 8.45.

Mācības notiek LAP 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana” ietvaros ar klausītāju līdzfinansējumu.

Projekta ietvaros ar dalībnieka līdzmaksājumu tiek piedāvāts:

kopīgs transports no LLKC Kuldīgas biroja,
saimniecību apmeklējumu izmaksas,
kafijas pauze.

Plašāka informācija un pieteikšanās:

Daiga Mellere– tālr. 20264175; daiga.mellere@llkc.lv.

Vietu skaits ierobežots. Lūdzam obligāti pieteikties līdz 13. martam, (ieskaitot) zvanot/rakstot un nosaucot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi, uz kuru tiks nosūtīta reģistrācijas veidlapa, kurā jānorāda dalībnieka iesaiste lauksaimniecībā.

Kontaktinformācija: 
Daiga Mellere, mob.t. 20264175, e-pasts: daiga.mellere@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
llkc02ku11-l.pdf263.45 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: