TIEŠSAISTĒ | Konference par Latvijas piensaimniecības nākotni

Datums: 
3. Novembris, 2022
Vieta: 
Tiešsaiste

Lai izvērtētu Latvijas piensaimniecības šodienas situāciju un iespējamo attīstību nākotnē, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) 3. novembrī rīko tiešsaistes konferenci “Latvijas piensaimnieku un piena lopkopības nākotnes izaicinājumi un perspektīvas”.

Konferences dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Starptautiskā piena pētniecības tīkla IFCN īstermiņa un ilgtermiņa prognozēm piena tirgū, kooperācijas nozīmi dažādu izaicinājumu pārvarēšanā un dažādu ražošanas sistēmu perspektīvas. Konferencē uzmanība tiks pievērsta arī datu vākšanas un to analīzes nozīmei piensaimniecībās, kā arī skaidrota situācija enerģētikā.

Mārtiņš Cimermanis, LLKC valdes priekšsēdētājs: “Piensaimniecība ir viena no vadošajām lauksaimniecības nozarēm, kam ir liels attīstības potenciāls. Tās pastāvēšanai izšķiroša ir spēja pienācīgi sagatavoties nākotnei gan saistībā ar ES Zaļā kursa politiku, kas prasa emisiju mazināšanu, gan saistībā ar patērētāju pieprasījumu. Ikvienam piensaimniekam jāapzinās, cik svarīga ir datu vākšana saimniecībā un racionāla biznesa modeļa izvēle. Tādēļ aicinām piensaimniekus piedalīties konferencē, lai labāk sagatavotos nākotnei, kas jau stāv pie durvīm.”

Pieteikšanās tiešsaistes konferencei: https://saite.lv/Ekg. Ar konferences darba kārtību var iepazīties: https://saite.lv/iZj

Informāciju sagatavoja

Iveta Tomsone,

LLKC Apgāda vadītāja

 

Kontaktinformācija: 
silvija.dreijere@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma_lv.jpg340.15 KB
porgramma_eng.jpg345.8 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: