Daugavpilī darbu sācis Zemnieku vakara tirgus

GalerijaPrint

Trešdien, 18. jūnijā, darbu sāka Zemnieku vakara tirgus Daugavpilī. Atsauksmes par šo pasākumu gan no tirgotājiem, gan pircējiem jau sākotnēji ir pozitīvas.

 Tirdzniecības vietu skaits pagaidām ir ierobežots – tikai vienpadsmit, tāpēc tiks uzraudzīts, lai „nepārklātos” produkcijas klāsts. Šī tirgus ideja izrādījās dzīvotspējīga, jo zemnieku atvestā produkcija tika iztirgota dažu stundu laikā, kas liecina, ka pilsētas iedzīvotājiem tiešām interesē šāda pārtikas produktu iegādes iespēja. Lai gan sākumā piedalījās tikai septiņi tirgotāji, produkcijas klāsts bija salīdzinoši plašs, sākot no agrajiem kartupeļiem, kāpostiem, brokoļiem, tomātiem, gurķiem, medu, beidzot ar zemenēm. Taču klāsts turpinās pieaugt. Lai mums izdodas noturēt šo ideju, un paldies Daugavpils novada domei par atbalstu reklāmas stendu un reklāmas izgatavošanā un izplatīšanā, kā arī LLKC lauku attīstības konsultantiem par organizatorisko darbu.

 Vakara tirgus idejas īstenošanu 2014. gada pavasarī sāka jaunie lauksaimnieki. Daugavpils lauksaimnieku apvienība, LLKC Daugavpils nodaļas uzņēmējdarbības un lauku attīstības konsultanti sadarbībā ar Daugavpils novada domi  noorganizēja diskusiju par vakara tirgus atvēršanu Daugavpilī. Jaunais tirgus tika veidots, lai piedāvātu vakara stundās iegādāties vietējo lauksaimnieku, mājražotāju produkciju –veselīgu pārtiku. Tagad no 18. jūnija trešdienās un piektdienās no plkst. 16 līdz 22 būs atvērts vakara tirgus Dagdas ielā (Kandavas ielas galā, līdzās Zaļajam tirgum).

 

Janīna Kursīte,

LLKC Daugavpils nodaļas uzņēmējdarbības konsultante

 

Foto galerija: 

Pievienot komentāru