Atvērtās dienas laukos

Lauku ceļotājs aicina jūs piedalīties pavasara akcijā "Atvērtās dienas laukos", kas norisināsiesno 16. - 18. maijam.  Šīs akcijas mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.

Akcijas mērķis ir ieinteresēt pilsētu iedzīvotājus 3 dienas aktīvi iepazīt Latvijas laukus, nobaudīt dažādus lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties dažādus laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudīt dažādas aktivitātes, ko var piedzīvot Latvijas laukos. Akcijas ietvaros ~ 100 saimniecības visā Latvijā 3 dienu laikā atvērs savas sētas apmeklētājiem, piedāvājot kādas atlaides saviem produktiem vai pakalpojumiem. Būtiski, ka akcijas piedāvājums katrā saimniecībā ir tik interesants, lai apmeklētāji vēlētos doties tieši pie jums, savukārt citi produkti vai pakalpojumi, ko piedāvājat, lai nestu jums atdevi no dalības akcijā īstermiņā un ilgtermiņā.

Lai piedalītos akcijā:

  1. Atvērtai saimniecībai jānoformulē akcijas piedāvājums 3 dienām (piemēram: būtiskas atlaides produkcijas iegādei vai pakalpojumiem, bezmaksas papildus pakalpojums vai produkcija, tikai akcijas laikā pieejami pakalpojumi vai iespējas);
  2. Atvērtās saimniecības saimniekiem jāieplāno šīs trīs dienas būt mājās, lai uzņemtu tūristus;
  3. Atvērtai saimniecībai jānorāda viens saziņas tālrunis par kuru tūristi varēs sazvanīt saimniekus, lai saskaņotu ierašanās laikus. (telefona numuri tiks izvietoti akcijas programmā pie jūsu saimniecības)
  4. Jāaizpilda anketa līdz 2014. gada 28. martam un jānosūta uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

Ja rodas jautājumi par anketas aizpildīšanu lūdzu zvaniet uz Lauku ceļotāju (Annai) +371 67617600.

Reģistrācijas anketa akcijai

Pievienot komentāru