Tirgotāji tiek aicināti pieteikt dalību Ziemassvētku tirdziņam Rožu laukumā

Datums: 
22. Decembris, 2015 līdz 23. Decembris, 2015
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas Rožu laukums
Nozare: 

Tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, Liepājas Latviešu biedrības nams organizē Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā
22. un 23. decembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00.

Pati Liepājas sirds - Rožu laukums dažas dienas pirms svētkiem būs īstā vieta, kurā varēs iedvesmoties svētku dāvanām, atrast našķus svētku galdam un cienastiem.
Tirgotāji piedāvātās preces būs sagatavojuši ar vislielāko mīlestību un tiks sagādātas gan gardas, gan praktiski noderīgas dāvanas.
Svētku noskaņu varēs sākt baudīt tirdziņā, kur apmeklētājus gaidīs dažādi lauku gardumi, vietējo amatnieku darinājumi, saldumi un svētku atmosfēra.
Tirdziņā ir aicināti pieteikties mājražotāji un dažādu amatu meistari, lai liepājniekiem un pilsētas viesiem nodemonstrētu vietējo mākslinieku un daiļamatniecības meistaru idejas un pārsteidzošo izdomu, materiālu un formu bagātību.
Ik viens īpaša aroda meistars, kura klāstā ir mājražotāju gardumi, juvelierizstrādājumi, interjera priekšmeti, oriģinālas dāvanas un rotājumi ir aicināts pieteikt savu dalību tirdziņam rakstot uz e-pasta adresi: tirgusrozulaukuma@gmail.com līdz š.g. 14. decembrim.

Pieteikumā jānorāda:
* dalībnieka nosaukumu,
* piedāvāto preču apraksts,
* nepieciešamā tirdzniecības platība un
* pielikumā jāpievieno reģistrācijas apliecība.

Informāciju sagatavoja:
SIA “Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras darba menedžere
Laura Giptere
Mob.tālr. 26132168
www.biedribasnams.lv

Kontaktinformācija: 
E-pasts: tirgusrozulaukuma@gmail.com; mob.tālr. 26132168
Reģions filtram: