26.01. | Diskusija "Ilgtermiņa vīzija lauku apvidiem 2040"

Datums: 
26. Janvāris, 2021
Reģions: 
Vieta: 
Tiešsaistē ZOOM platformā
Nozare: 

Eiropas Komisija šogad turpina strādāt pie ilgtermiņa redzējuma lauku apvidiem, lai maksimāli izmantotu lauku teritoriju potenciālu, izceļot un mērķtiecīgāk strādājot ar lauku teritorijām raksturīgajiem izaicinājumiem. Vīzija par lauku apvidiem tiks gatavota, ņemot vērā arī Latvijas lauku teritorijās dzīvojošo viedokļus. Vīzija par mūsu lauku teritorijām ir ļoti būtiska mums pašiem – lai spētu paskatīties uz savu teritoriju ilgtermiņā un šo redzējumu iestrādāt gan katra paša kopienas nākotnes veidošanā, gan iesaistoties pašvaldību un citu attīstības plānošanas dokumentu izstrādē.

Valsts Lauku tīkla Sekretariāts un Latvijas Lauku forums aicina piedalīties diskusijā par Eiropas Komisijas iniciatīvu "Ilgtermiņa vīzija lauku apvidiem 2040", kas š.g. 26.01. pl. 14:00 notiks Zoom platformā. 

Par vīziju diskutēsim konkrētu vietu kontekstā, tāpēc priecāsimies, ja dalībai pieteiksies 10–20 cilvēki no viena ciema/mazpilsētas/kopienas/VRG, bet vienlaikus – protams, gaidīsim arī individuālos dalībniekus!

Pēc diskusijām viedokļi tiks apkopoti un iesniegti Eiropas Komsijā un ziņojuma dokuments būs lasāms 2021. gada martā.

Sīkāka informācija iegūstama: https://enrd.ec.europa.eu/enrd-thematic-work/long-term-rural-vision/long-term-rural-vision-portal_en

Pieteikšanās obligāta līdz š.g. 25.01. pl. 10:00, izmantojot saiti: https://www.mitto.me/disukusija/pieteikties

Piekļuves saites tiks nosūtītas individuāli pēc pieteikuma saņemšanas.

Kontaktinformācija: 
Zanda Dimanta-Svilpe, zanda.dimanta@llkc.lv, mob. tālr. 26135858
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: