Turpinās mācības lauku jauniešiem

Latvijas novados turpinās mācības lauku jauniešiem, kuras organizē LLKC, sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu jau ceturto gadu īstenojot aktivitāti „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.

LLKC nodaļas mācības organizē dažādos laikos no 2014. gada februāra līdz augustam. Daļā biroju mācības jau ir sākušās un pat noslēgušās, bet informāciju par mācībām, ko vēl organizēs, precizējot datumus, Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Bauskas, Daugavpils, Gulbenes, Krāslavas, Limbažu, Ludzas, Rēzeknes, Ogres, Preiļu, Siguldas, Talsu, Ventspils, Tukuma, Valkas un Valmieras nodaļas, ir iespējams iegūt pie attiecīgo nodaļu uzņēmējdarbības konsultantiem, kuru kontaktinformācija ir pieejama LLKC un VLT mājaslapās.

 Iegūstot sertifikātu pēc mācību noslēguma, jauniešiem ir iespēja piedalīties konkursā „Laukiem būt!”. Dalība konkursā ne tikai dod iespēju labākajiem jauniešiem saņemt naudas balvas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai, bet arī praktisku pieredzi biznesa plāna izstrādē, sadarbojoties ar LLKC speciālistiem ekonomikā, grāmatvedībā, jurisprudencē, augkopībā, lopkopībā u. c.

 Katra LLKC nodaļa organizē vienu informatīvo dienu, kurā tuvāk iepazīstina ar programmu, tās mērķiem, plānotajiem rezultātiem un iepriekšējo gadu pieredzi, un piecas mācību dienas, kuru laikā to dalībniekiem ir iespēja ne tikai apmeklēt savas jomas speciālistu vadītās nodarbības uzņēmējdarbībai nepieciešamo prasmju attīstībai, bet arī tikties ar sava reģiona uzņēmējiem pieredzes apmaiņai.  

 

LLKC Lauku attīstības nodaļa

Pievienot komentāru