Vēl var pieteikties „Ēnu dienai” LLKC

Līdz 4. februārim jaunieši vēl var pieteikties līdzdalībai „Ēnu dienā”, kurā trīs vakances šogad piedāvā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

„Ēnu diena” šogad notiks 11. februārī. Tā būs lieliska iespēja iepazīties ar mūsu vadošo speciālistu ikdienu, kuri strādā uzņēmumā, kas ir Latvijā lielākais lauksaimniecības konsultāciju sniedzējs ar 26 filiālēm visā valsts teritorijā. Jaunieši var pieteikties ēnot LLKC valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Cimermani, Lopkopības nodaļas konsultantu–ekspertu veterinārmedicīnā Daini Arbidānu un Tālākizglītības nodaļas izglītības projektu vadītāju Līgu Mellupu.

„Ēnu dienas 2015” ēnu devēju vakanču reģistrēšana sākās 12. janvārī un turpināsies līdz 2. februārim. Savukārt ēnotāju pieteikšanās iespējama līdz 4. februārim. 

Uzziņai. „Ēnu diena” ir pasaulē atpazīstama un atzīta „Junior Achievement” karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4–6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā „Ēnu diena” ir biznesa izglītības biedrības „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija)” reģistrēta preču zīme. „Ēnu dienas” mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. 

Pieteikties „Ēnu dienai” var ŠEIT

Pievienot komentāru