Kursi kazkopības saimniecībās strādājošajiem Ozolniekos

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
5. Decembris, 2017 līdz 6. Decembris, 2017
Reģions: 
Vieta: 
LLKC centrs

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 5. un 6. decembrī Valsts Lauku tīkla programmas ietvaros organizē divu dienu bezmaksas kursus  dzīvnieku pārraugiem un citiem kazkopības  saimniecībās strādājošajiem.  Kursos plānotas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.   

Mācību pirmajā dienā 5. decembrī Ozolniekos notiks teorētiskās un praktiskās nodarbības.

  • Lektori: Lauksaimniecības datu centra nodaļas vad. Daina Lodiņa, tēma „Izmaiņas dzīvnieku, ganāmpulka, novietņu reģistrācijas un pārraudzības dokumentu aizpildīšanā. Jaunā reģistrācijas un pārraudzības datu ievadīšanas sistēma.”
  • Ciltsdarba speciāliste kazkopībā Kristīne Piliena, tēma „Piena un gaļas šķirņu kazu ciltsdarbs”, izbraukuma nodarbības z/s “Līcīši” Ozolnieku nov., tēma „Pieredze piena kazu audzēšanā un ciltsdarba dokumentu kārtošana”.

Mācību otrajā dienā plānots:

  • Lektors Gunta Ēķe, Tēma „Kazu slimību profilakse un ārstēšana plānotās produkcijas  veiksmīgai iegūšanai. Nagu un mutes dobuma slimības”.
  • Ciltsdarba speciāliste kazkopībā Kristīne Piliena, tēmas: „Kazu eksterjera vērtēšana” un   „Kazu turēšana un ēdināšana saimniecībā (ārzemju pieredze).

Lūdzam pieteikties visus interesentus, kas vēlas paaugstināt kvalifikāciju un iegūt apliecību par pārraudzības veikšanu vienā saimniecībā.  Pārraudzības apliecības iegūšanai tiks plānotas papildus nodarbības un eksāmens par klausītāju finanšu līdzekļiem 25 eiro apjomā.

Mācību kursu sākums 5. decembrī plkst. 9.30, Ozolniekos Rīgas ielā 34.

Sakarā ar saimniecību apmeklējumiem grupā plānots līdz 20 dalībniekiem.

Pieteikšanās uz mācībām un informācija pa tālr. 29175921, Ivars Kalnītis, 26148820 Rudīte Sanžarevska vai 63050235. E-pasts rudite.sanzarevska@llkc.lv.

Kontaktinformācija: 
Ivars Kalnītis, 26148820 Rudīte Sanžarevska vai 63050235. E-pasts rudite.sanzarevska@llkc.lv.
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: