Liepājā, 5. aprīlis | Mārketings kā biznesa izaugsmes instruments

Datums: 
5. Aprīlis, 2019
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas Latviešu biedrības nams Galērijā

LTRK Kurzemes nodaļa sadarbībā ar Europe Direct informācijas centrs Liepājā aicina uz semināru „Mārketings kā biznesa izaugsmes instruments”, kas notiks 5.aprīlī plkst. 11.00, Liepājas Latviešu biedrības nams Galerijā.

Seminārs mārketinga nespeciālistiem, kuriem jāpieņem stratēģiski lēmumi par mārketinga jautājumiem vai kuriem nepieciešama dziļāka klientu vajadzību un uzvedības izpratne, lai pildītu savus pienākumus.

Seminārā apskatīsim šādas galvenās tēmas:
1. Ievads mārketingā kā vadības disciplīnā
Kas ir labs un efektīvs mārketings un kāds tam sakars ar biznesa vadību? Mārketings kā biznesa stratēģiska funkcija (kas no mārketinga ietilpst Biznesa modeļa kanvā?). Stratēģiskais un taktiskais mārketings, kā tos vislabāk pielietot un kas to uzņēmumā veic? Mārketinga ieguldījumi īstermiņā un ilgtermiņā. Tradicionālā un digitālā mārketinga mijiedarbība atkarībā no biznesa mērķiem.

2. Stratēģiskais mārketings produktu inovācijā
Biznesa modeļa kanva produktu attīstībā. Produktu attīstības metodes un dzīves attīstības cikls. Mērķa auditorijas noteikšana un aprakstīšana jaunradītajam produktam. Vērtības piedāvājuma un pozicionējuma noteikšana/pielāgošana izvēlētajai mērķa auditorijai. Zīmola stāsta un produktu attīstības mijiedarbība. Produktu ieviešanas stratēģijas – komunikācijas, izplatīšanas kanāli, kampaņu veidi atkarībā no tirgus situācijas un produkta pozīcijas tajā.

3. Kā Digitālais mārketings var palīdzēt dažāda veida uzņēmumiem
Digitālā mārketinga veidi, kanāli un kā tos vislabāk plānot un analizēt. Digitālā mārketinga efektivitātes mērīšana: metodes un rīki, un kā tos saskaņot ar biznesa mērķiem.

4. Mārketings klienta pieredzes ceļā
Klienta pieredzes ceļa 5 stadijas – klienta perspektīva biznesa procesā. Kā klientu aizvest no 1.stadijas (Atpazīst) līdz 5.stadijai (Rekomendē), kādu mārketinga metožu kopumu izmantot lai to sasniegtu? Kādi ir klienta saskares punkti ar uzņēmumu un kā tos vislabāk pārvaldīt?

Ko jūs iegūsiet?
1. Labāku izpratni par to kā mārketings var palīdzēt jūsu uzņēmuma izaugsmei.
2. Iespēju iejusties mārketinga direktora lomā veicot dažādus praktiskus uzdevumus.
3. Sarakstu ar jautājumiem, uz kādiem būtu jāatbild pirms plānot jebkādas mārketinga aktivitātes vai aktivitātes, kur nepieciešama mārketinga metožu izmantošana.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 03.aprīlim- https://forms.gle/7TnimkMEtt5B7xR19 vai pa tālr. 63429019

Semināru vadīs Elita Račiņa- mārketinga un pārdošanas profesionāle ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, ko guvusi lielos un starptautiskos uzņēmumos gan finanšu, gan plaša patēriņa sektoros. Eksperte stratēģiskā, tradicionālā un digitālā mārketinga, e-komercijas un produkta/biznesa attīstības jautājumos.

Seminārs saņēmis finansējumu no Eiropas Savienība.

*** Apmeklējot semināru, piekrītu savu fotogrāfiju un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociļajos tīklos.

www.chamber.lv / www.europedirect.lv / Facebook- LTRK Kurzemē / Facebook - Europe Direct informācijas centrs Liepājā

Kontaktinformācija: 
Tālr. 63429019
Reģions filtram: