''Laukiem būt” 2. mācību diena

Datums: 
28. Oktobris, 2022
Vieta: 
Tiešsaiste

Mācību jauniešiem, jaunajiem uzņēmējiem un jaunienācējiem laukos “Laukiem būt!” 2. mācību diena par uzņēmuma dibināšanu, grāmatvedību un finanšu pārskatiem, kuru rīko LLKC Lauku attīstības nodaļa.

Tiešsaistes nodarbība ZOOM platformā*  28. oktobrī laikā no plkst. 11.00 līdz 15.30.
Nodarbībā:

  • • LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja, grāmatvedības eksperte, sertificēta nodokļu konsultante un sertificēta grāmatvede Linda Puriņa palīdzēs saprast, kad nepieciešams dibināt uzņēmumu un kādu uzņēmējdarbības formu katrā situācijā izvēlēties, kā izprast un izvēlēties piemērotāko nodokļu nomaksas sistēmu un kādi ir nodokļu veidi, kā arī - kādas ir grāmatvedības pamatprasības un kas no tā pilnīgi noteikti ir jāatceras jaunajam uzņēmējam.
  •  • LLKC finansists Dzintars Vaivods pastāstīs, kas ir uzņēmuma finanšu pārvaldība, kādi ir galvenie finanšu pārskati uzņēmumā, ko tajos var un ko nevar redzēt, kādi ir finansējuma veidi no uzņēmēja skatu punkta un kā izvēlēties labāko, kā arī to, kā uz uzņēmumu skatās dažādi finansētāji.
  • Grāmatvedība un finanses tikai pirmajā acu uzmetienā šķiet kā raķešzinātne, tomēr tajā ir loģika un kāda interesanta šķautne – nāc un uzzini!

Pieteikšanās pasākumam birojos visā Latvijā. Plašāka informācija un biroju kontaktpersonu informācija pieejama http://laukutikls.lv/nozares/uznemejdarbiba/jauniesi-uznemejdarbiba/atbalsts-jauniesiem-uznemejdarbibas-veicinasana

*Piekļuves saiti dalībai nodarbībā dalībniekiem izsūtīs biroja atbildīgā persona ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības.

Pasākums tiek īstenots Valsts Lauku tīkla aktivitātes “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros.

Kontaktinformācija: 
laukiembut@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma_2.diena_.pdf234.16 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: