Jelgava | Zivsaimniecības gada konference

Datums: 
30. Novembris, 2018
Reģions: 
Vieta: 
LLU Sudraba zāle

 Vai un kādas inovācijas nepieciešamas, lai Latvijas zivsaimniecības nozare sekmīgi attīstītos arī turpmāk? Ko mūsu valsts zivsaimniekiem devis Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonds (EZJF) un ko tas sola pēc 2020. gada? Šie būs aktuālākie jautājumi Zivsaimniecības gada konferencē.

Konference notiks 30. novembrī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sudraba zālē Jelgavā, Lielā ielā 2. Konferences sākums pulksten 11.

Jau ierasti ievadvārdus konferencē sacīs zemkopības ministrs. Nozares attīstības tendences analizēs Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta direktors Normunds Riekstiņš, savukārt par EJZF labo projektu piemēriem stāstīs Lauku atbalsta dienesta (LAD) zivsaimniecības un valsts atbalsta departamenta direktors Rinalds Vācers. 

Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvji iepazīstinās kā ar zemfrekvences akustisko raidītāju, kas ir ļoti aktuāls zvejniekiem roņu atbaidīšanā, kā arī  atjaunojamās enerģijas izmatošanas iespējām zivsaimniecības uzņēmumos.

Lai izprastu piedāvājumu jaunu zivju produktu radīšanā, konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt arī LLU piedāvājumu zivsaimniecības nozarei, apmeklējot un iepazīstot Pārtikas tehnoloģijas fakultāti.

Par nozares popularizēšanas un sadarbības iespējām informēs Zivsaimniecības sadarbības tīkla (ZST) pārstāvis. Savukārt Attīstības finanšu institūcija ALTUM vēstīs par pieejamo atbalstu zivsaimniecības nozarei.

Reģistrācija dalībai konferencē līdz 28. novembrim, atverot norādīto saiti: https://ej.uz/b74s

Plašāka informācija: Kristaps Gramanis, Zivsaimniecības sadarbības tīkla sekretariāta projektu vadītājs, tālr. 28304909.

Konferenci rīko Zemkopības ministrija kopīgi ar Zivsaimniecības sadarbības tīklu.

 

Informāciju sagatavoja

Ilze Rūtenberga-Bērziņa,

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

Kontaktinformācija: 
Kristaps Gramanis, tālr. 28304909
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
zivsaimniecibas_konference_programma.pdf204.85 KB
Kategorija: 
ZST
Reģions filtram: