LLKC Preiļu nodaļā noslēdzies konkurss „Gada balva zivsaimniecībā ”

GalerijaPrint

Skolēnu izpratnes un intereses veicināšanai par zivsaimniecības nozares attīstību Latvijā šī gada aprīlī LLKC Preiļu nodaļa jau otro gadu pēc kārtas rīkoja zīmējumu konkursu par zivsaimniecību 6.-7. klašu skolēniem.  Šī gada konkursa priekšmets bija zīmēts oriģināldarbs par tēmu: kāda varētu izskatīties gada balva zivsaimniecībā.

Šogad  skolēnu aktivitāte konkursā bija ļoti  liela, tika iesniegti 63 oriģināli darbi. Katrs iesniegtais darbs bija radošs un ar individuālu pieeju. Lai arī konkursa nolikums noteica, ka darbam jābūt zīmētam, bērni izmantoja dažādus zīmēšanas stilus un tehniku. Konkursā piedalījās Sīļukalna, Sutru, Pelēču, Vārkavas, Salas, Galēnu, Jersikas  un Jaunsilavas pamatskolu, kā arī Vārkavas vidusskolas skolēni.

Konkurss noslēdzās 24. aprīlī.  No 27. aprīlim līdz 11. maijam LLKC Preiļu konsultāciju biroja zālē apskatāma konkursa ietvaros iesniegto darbu izstāde.

Labāko darbu un ideju autoriem šī gada jūnijā LLKC Preiļu nodaļa sadarbībā ar Zivsaimniecības tīklu organizē izzinošu un atraktīvu braucienu uz zivju audzētavu, jūru un zvejnieku ciemu. Šāda veida braucienu gan skolēni, gan skolotāji atzinīgi novērtē, jo tas paplašina skolēnu redzesloku, ko vēlāk skolotāji var izmantot mācību procesā.

Paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās, sekojiet līdzi informācijai un tiekamies arī nākamgad! Paldies pedagogiem, kuri skolēnus informēja, atbalstīja un iedrošināja piedalīties konkursā!

Jolanta Augšpūle,

LLKC Preiļu nodaļas uzņēmējdarbības konsultante

Foto galerija: 

Pievienot komentāru