* Mālpils novads

Mālpils tirgus

Aktīvie mālpilieši izveidojuši kustību 'Mālpils iedvesmo'
Nu jau tradīcija ir katra mēneša amatnieku un mājražotāju tirgus ar plašām iespējām iegādāties gardumus un ikdienas maltītei nepieciešamo, krāsainos un pamatīgos amatnieku darbus, pavadīt aktīvu un jautru dienu Mālpils centrā.
Interesenti aicināti 2023.gada 23.aprīlī, laikā no plkst.10:00 līdz 13:00 ciemoties Mālpilī un apmeklēt 'Mālpils Tirgu'.

Zemeņu svētki Mālpilī

Jau kā tradīcija, otro gadu Mālpilī norisināsies zemeņu svētki. Svētku ietvaros Mālpils pagasta lielākie zemeņu audzētāji ļaus degustēt un iegādāties pašu audzētās zemenes. Ar pašu saražoto un izgatavoto pircējus lutinās plašs mājražotāju un amatnieku tirgus.
Ar kultūras aktivitātēm priecēs Mālpils Kultūras centra kolektīvi.

Svētkus noslēgs Jauno Jāņu orķestris un rokgrupa “Līvi” Mālpils Kultūras centra pagalmā.

Svētkus organizē Mālpils Kultūras centrs sadarbībā ar iedzīvotāju iniciatīvu grupu “Mālpils iedvesmo”.

Rudens gadatirgus Mālpilī

Novadā un kaimiņos audzētie stādi, mājražotāju sarūpētie gardumi, amatnieku darinātais aicina uz rudens gadatirgu Mālpilī.
Latviešiem tirgus ir bijusi vieta kur iepirkt vajadzīgo, uzzināt aktuālāko. Arī šajā, mālpiliešu organizētajā pasākumā, papildus pirkuma grozu pildīšanai, būs iespēja uzzināt 'kurš ir veiklākais, izturīgākais tēvs Mālpils novadā', sadarbībā ar keramikas darbnīcu 'Māl-Pils' mazo apmeklētāju rokās taps unikāli darbi, tiks sveikti jaundzimušie mālpilieši.

Konsultācijas VPM aizpildīšanā 2016. gadam Mālpilī

LAD šā gada martā organizē informatīvus mācību seminārus daudzās Latvijas vietās. No 11.aprīļa LAD sniegs klātienes konsultācijas vairākos pagastu centros un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski.
Tiem klientiem, kuriem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, iespēja iesniegt pieteikumus būs gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus.
Sākums no 11:00 līdz 14:00

Subscribe to RSS - * Mālpils novads