Valkas novads | Lauka diena graudaudzētājiem Vidzemē

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
29. Jūnijs, 2018
Reģions: 
Vieta: 
Ērģemes pagasta Turnas tautas namā

LLKC aicina apmeklēt demonstrējumu lauka dienu par miežu audzēšanas pieredzi Vidzemē un z/s „Lejasciņi”. Lauka diena notiks 29. jūnijā plkst. 11 Valkas novada Ērģemes pagasta Turnas tautas namā.

Uz lauka dienu aicināti visi interesenti, kas audzē miežus, un arī tie, kuri tikai domā to darīt. Lauka dienā varēs saņemt informāciju par miežu audzēšanas tehnoloģijām, uzzināt par jaunākajām miežu šķirnēm, kas ir selekcionētas Latvijā, gūt ieskatu par integrēto augu aizsardzību.

Demonstrējuma lauku apskates laikā uzzināsim par saimnieka pieredzi miežu audzēšanā, kā arī speciālistu vadībā varēs praktiski uz lauka noteikt miežu slimības un kaitēkļus.

Papildu informācija un pieteikšanās pie Ilonas Krūmiņas, LLKC Valmieras konsultāciju biroja augkopības konsultantes, e-pasts: ilona.krumina@llkc.lv; tālrunis 29341748.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma nr. LAD240118/P28. Demonstrējuma tēma: Laukaugiem kaitīgo organismu ierobežošana dažādos Latvijas reģionos.

Kontaktinformācija: 
LLKC Valmieras konsultāciju biroja augkopības konsultantes, e-pasts: ilona.krumina@llkc.lv; tālrunis 29341748
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
laukudienas_valka_dk.pdf132.57 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: