Ozolnieki | Konference “Piena lopkopība Latvijā – cik konkurētspējīgi (efektīvi) esam?”

Datums: 
28. Novembris, 2018
Reģions: 
Vieta: 
Ozolnieku tautas nams

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) 28. novembrī  rīko  konferenci “Piena lopkopība Latvijā – cik konkurētspējīgi (efektīvi) esam?”, kurā diskutēs par Latvijas piensaimniecību efektivitāti  uz citu Eiropas valstu piensaimniecību fona un izvērtēs, kādas iespējas sniedz kooperācija kopā ar piena pārstrādi. Konference notiks  Ozolniekos, Ozolnieku Tautas namā, Rīgas ielā 23. 

Konferencē piedalīsies Starptautiskā piena pētniecības tīkla (IFCN) piena sektora analītiķe Johanna Šolca, kura sniegs jaunāko informāciju par pasaules piena tirgus attīstības tendencēm. LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis analizēs Baltijas valstu piensaimnieku perspektīvas tirgus spēka iegūšanai pasaules tirgos, bet LPKS “Piena ceļš” valdes loceklis Anrijs Aumalis vērtēs, kāda ir konkurētspējīga un piensaimniekiem izdevīga kooperācija un piena pārstrāde Latvijā.

Konferencē IFCN un LLKC piena nozares eksperti vērtēs arī Latvijas piensaimnieku konkurētspēju, stāstīs par piensaimniecību ekonomikas iezīmēm un izaicinājumiem Zālēdāju projekta ietvaros, kā arī skaidros nepieciešamību samazināt SEG emisijas pēc 2020. gada.

Pielikumā – konferences darba kārtība. Līdzdalībai pasākumā lūdzam reģistrēties šeit: https://goo.gl/forms/mAdf1vavxlDibX0D3

Kontaktinformācija: 
Renārs Stūrmanis, renars.sturmanis@llkc.lv
Reģions filtram: