Lauku partnerība „Sēlija“ piešķir kvalitātes zīmi

GalerijaPrint

Lai popularizētu vietējo amatnieku ražojumus, biedrība “Lauku partnerība „Sēlija”” iedibinājusi kvalitātes zīmi, un tagad izstrādājumi, kam tā piešķirta, nonākuši Aknīstes, Viesītes un Jēkabpils novada Rubenes pagasta tirdzniecības vietās. Tajās ir izvietoti stendi ar to amatnieku izstrādājumiem, kas ieguvuši šo kvalitātes zīmi.

Ražojumu atlasi partnerība veica, 2016. gada nogalē organizējot konkursu, un tā rezultātā šis zīmols tika piešķirts 17 autoru darbiem. Tika pasūtīti īpaši stendi, un tie jau iedzīvojušies šādās tirdzniecības vietās: Aknīstē kafejnīcā „Liepas”, Viesītē, ziedu veikalā „Viesītes efejas” un Jēkabpils novada Rubeņos veikalā „Rubeņi”.

Šeit apskatāmi un nopērkami visdažādākie izstrādājumi: vaska sveces un apsveikuma kartiņas, gan rokās velkami, gan dekoratīvi cimdi un puscimdi, keramika, grabuļi no Daugavas meldriem, linu sedziņas, stikla rotaslietas, latviski sapņu ķērāji, pērļotas rokassprādzes ar sēļu rakstiem, grāmatzīmes un t–krekli ar oriģinālu apdruku. Iegādājoties šīs oriģinālās un kvalitatīvās  lietas, mūsu naudiņa paliks darbīgam, talantīgam cilvēkam  tepat mūsu apkārtnē, ļaujot viņam un mums visiem dzīvot mazliet skaistāk un pārticīgāk.

Mēs, šīs iniciatīvas organizatori, sakām īpašu paldies gan visiem amatniekiem, gan arī jaukajām, atsaucīgajām tirdzniecības vietu saimniecēm – Elitai Skadiņai, Ritai Timofejevai un Santai Curikovai! 

Ieva Jātniece, biedrības „Lauku partnerība “Sēlija”” izpilddirektore                                    

Foto galerija: 

Pievienot komentāru