Noslēdzies konkurss “Šodien laukos 2021”

 Ar lieliskiem stāstiem un skaistām ilustrācijām noslēdzies šī gada konkurss “Šodien laukos”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Noslēdzošajā kārtā, kas norisinājās visu novembri, piedalījās vairāk nekā 40 skolu jaunieši vecumā no 8 līdz 11 gadiem. Šajā kārtā piedalīties varēja tikai individuāli, un konkurence bija sīva.

Konkursa tēmā “Ziema laukos” uzdevums bija aprakstīt un ilustrēt ziemu, par pamatu izvēloties kādu no mūsu lielajām tēmām, kuras dalībnieki izzināja visos trīs konkursa posmos – lauksaimniecība, mežsaimniecība vai zivsaimniecība. Darbus saņēmām par visām tēmam,  tomēr visvairāk – par lauksaimniecību.

Lūk, rezultāti:

1. vieta - Kate Tīne Melberde (Gulbenes novads);

2. vieta - Kristians Salmiņš (Cēsu novads);

Dalīta 3. līdz 6. vieta ar vienādu punktu skaitu – Angelina Bambāne (Augšdaugavas novads), Gerda Kočina (Dobeles novads), Armands Kalniņš (Jēkabpils novads) un Madara Krevica (Gulbenes novads). No sirds apsveicam!

Balvas uzvarētājiem – atbilstošas gaidāmajiem svētkiem – 2. līdz 6. vietas ieguvēji saņēma saldumu kasti, kura pildīta ar dažādu vietējo ražotāju, mājražotāju saldumiem. Savukārt 1. vietas ieguvēja balvā saņēma sniega dēli ziemas prieku baudīšanai, grāmatas svētku noskaņas radīšanai un, protams, jau minētos vietējo ražotāju gardumus.

Atgādinām, ka šis gads konkursā nāca ar jaunumiem – ierastā sadaļa skolēniem vecumā no 12 līdz 16 gadiem tika sadalīta trijos posmos un norisinājās sešu mēnešu garumā, dodot iespēju piedalīties  arī jaunākiem dalībniekiem. Martā, aprīlī, maijā un jūnijā konkursā piedalījās skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Jūlijā – otrais posms bērniem no 3 līdz 7 gadiem, bet novembrī – konkursa noslēdzošais posms bērniem vecumā no 8 līdz 11 gadiem.

Tiekamies nākamgad jaunos uzdevumos un piedzīvojumos! :)

Aktuālājai informācijai un konkursa norisei seko līdzi Facebook: https://www.facebook.com/sodienlaukos un Instagram https://www.instagram.com/konkurss_sodienlaukos.

 

Plašāka informācija: Zane Zirne, zane.zirne@llkc.lv

 

Pievienot komentāru