TIEŠSAISTĒ Zoom | Starpnozaru dialogs par risku un krīzes vadību Latvijas pārtikas sistēmā - valsts drošība, cenas, vide

Datums: 
3. Maijs, 2022
Reģions: 
Vieta: 
Tiešsaistē ZOOM
Nozare: 

Reaģējot uz situāciju pasaulē, LLKC sadarbībā ar ZM un Adizes institūtu Pārtikas dialoga ietvaros 3. maijā organizē nacionālu starpnozaru dialogu par risku un krīzes vadību Latvijas pārtikas sistēmā – valsts drošība, cenas, vide. Diskusiju atklās IATA krīžu vadības eksperts Jānis Vanags.

Patlaban katra uzņēmēja un lēmumu pieņēmēja dienas kartībā svarīgs punkts ir  saprast, kā strādāt  milzīgas nenoteiktības apstākļos, kad situācija mainās ik dienu, kā vadīt pārmaiņas un ar ko strādāt vispirms. Kritiski svarīga ir spēja ātri un efektīvi analizēt riskus, prognozēt sagaidāmās krīzes un rast tām efektīvākos risinājumus, bet, lai to paveiktu, būtiski ir katram apzināties savas prioritātes, resursus un kapacitāti.

Visticamāk, tie, kas jau ir orientēti uz krīzes vadību, kaut kā tiek galā, tomēr – Latvijas pārtikas sistēma ir tik spēcīga, cik stiprs ir tās vājākais posms.

PROGRAMMA:

Jānis Vanags, Repharm valdes loceklis, IATA krīžu vadības eksperts – ieskats krīžu vadības procesā.

Adizes institūts – Uzņēmuma pārmaiņu kontrolsaraksts.

Starpnozaru dialogs ar Adizes institūta ekspertiem – Latvijas pārtikas sistēmas galveno risku identificēšana un dialogs par iespējamiem to risinājumiem nozaru un starpnozaru līmenī.

Uzņēmuma pārmaiņu kontrolsarakstu ir radījis Adizes praktiķu klubs sadarbībā ar Latvijas uzņēmējiem, vadītājiem un ekspertiem, tas ietver praktiskas vadlīnijas, kā novērtēt uzņēmuma gatavību darbam lielos ārējās vides nenoteiktības apstākļos svarīgākajās uzņēmuma apakšsistēmās (klienti, operatīvā darbība, personāla vadība, finanšu vadība) un, koncentrējoties uz kontrolējamo, izvēlēties nepieciešamākās operatīvās un korektīvās darbības.

AICINĀTI PIETEIKTIES: pārtikas ražotāji, pārstrādātāji, kooperatīvo sabiedrību vadītāji, lauksaimniecības NVO, pārtikas tirgotāji, pārtikas ražotāju piegādātāji, lēmumu pieņēmēji.

NORISES VIETA: Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu: https://saite.lv/wSH

NORISES LAIKS: 2022. gada 3. maijs, pulksten 10.00-12.30 (13.00, ja raisīsies aktīva diskusija).

! Piesakoties pasākumam, dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos mājaslapā un sociālajos tīklos.

Informācijai:  Agnese Radžele-Šulce, Tālr.: +371 26383067, E-pasts: agnese.radzele@llkc.lv

Kontaktinformācija: 
Agnese Radžele-Šulce, Tālr.: +371 26383067, E-pasts: agnese.radzele@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma.png739.78 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: