Aizvadīts ģimenisks pasākums ar un par zivīm

GalerijaPrint

Septembra sākumā Tukuma novada Lapmežciema pagastā uzņēmuma “Reinis B” sētā notika pasākums visai ģimenei “Zivju spēles un piekrastes gardumi Lapmežciemā”. Pateicoties uzņēmuma īpašnieces Allas Bečeres uzņēmībai un degsmei, sadarbībā ar LLKC Tukuma konsultāciju biroju pasākums tika organizēts jau otro gadu ar mērķi: popularizēt zivis un “iedzīvināt” piekrasti.

Interesentiem bija iespēja apskatīt IK “Reinis B” ražotni, notika meistarklase zivju maizīšu pagatavošanā un kulinārijas dekorēšanas meistarklase. Bija iespēja pašiem iztīrīt ķilavas un salikt tās bundžiņās. Pasākuma dalībnieki varēja piedalīties reņģu vēršanā uz iesmiem, kas turpat uz vietas tika kūpinātas un arī nodegustētas, baudīt saimnieces gardo zivju zupu un laukā ceptas bada pankūkas. Paralēli aktivitātēm viesiem bija iespēja iegādāties uzņēmumā ražotās kūpinātās zivis. Nepārspējams – saimnieces “kompliments” – zivju kūka.  Bērnus priecēja “Smaidu darbnīcas” piedāvātās lielformāta spēles: “Veiksmīgais loms” ar iespēju makšķerēt, dambrete u. c. Darbojās radošā darbnīca bērniem, kur tika veidotas zivis un citi priekšmeti no māla. Jau otro gadu varējām tikties ar izaugsmes treneri Inesi Prisjolkovu. Nekad nesakiet “nekad” – šogad katrs varēja pamēģināt, kā garšo grilētas varžu kājiņas, kaltēti siseņi, kāpuru proteīna pulveris, fritēti un dzīvi kāpuri, kā arī vīngliemežu zupa ar gailenēm. Atpūtai un labsajūtai neizpalika basketbola spēle pie televizora un muzikāli pārsteigumi.

Nākamajā gadā plānojam pasākumu  ar īpaši bērniem piemērotu zivju ēdienu popularizēšanu un dažādām saistošām aktivitātēm. Aicinām tirgoties gribētājus pieteikt dalību jau tagad.

Uz tikšanos piekrastē nākamgad!

 

Pasākums atbalstīts ZST aktivitātē “Atbalsts zivsaimniecības izstādēm un zivsaimniecības projektu konkursa organizēšana”.

 

Sarma Rotberga,

LLKC Tukuma konsultāciju birojs

Foto galerija: 

Pievienot komentāru