Zīmējumu konkursa „Uzzīmē gada balvu zivsaimniecībā” rezultāti

GalerijaPrint

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīklu (ZST) šī gada maijā organizēja zīmējumu konkursu 5.–9. klašu skolēniem „Uzzīmē Gada balvu zivsaimniecībā”. Konkursa ietvaros skolēniem bija iespēja iesniegt savu zīmējumu par tēmu, kā varētu izskatīties balva, ko pasniedz labākajiem zivsaimniecības uzņēmumiem Latvijā.

Konkursa ietvaros ZST saņēma 165 bērnu zīmējumus, aktīvākie bija Preiļu novada izglītības iestāžu audzēkņi, kā arī skolēni no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Pededzes pamatskolas, Degumnieku pamatskolas, Jersikas pamatskolas, Vārkavas pamatskolas, Galēnu pamatskolas u. c. ZST pateicas visiem skolēniem par piedalīšanos un iesūtītajiem konkursa darbiem.

Zīmējumu konkursam iesūtītos darbus vērtēja īpaša komisija. Lai noteiktu uzvarētāju, visi darbi tika izvērtēti pēc to atbilstības konkursa prasībām un tematikai, izpildījuma kvalitātes un oriģinalitātes. Par labākajiem tika atzīti Sutru pamatskolas skolnieces Nellijas Kursītes, Rožupes pamatskolas skolnieces Aijas Vaivodes, Pelēču pamatskolas skolnieces Brigitas Rubines, kā arī Preiļu mūzikas un mākslas skolas skolēna Ditmāra Voitiņa iesniegtie zīmējumi.

Agnese Neimane-Jordane,

Zivsaimniecības sadarbības tīkla projektu vadītāja

Foto galerija: 

Pievienot komentāru