* Pārgaujas novads

Rozulā 07.10.21 | Notiks lauka diena par pirmpieņu kvalitāti

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!
LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību SIA “Vienotnes”, Zemnieku saeimu un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par pirmpieņu kvalitāti, ēdināšanu un apsaimniekošanu, pārejot no piesietās turēšanas sistēmas uz nepiesieto, un slaukšanu veicot ar robotu.

Lauka diena notiks 07. oktobrī no plkst. 9.45. līdz 12.30. slaucamo govju novietnē “Mazbebri” Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.  

Pārgaujas novads | Informatīvais seminārs "ES atbalsta pasākumi 2020. gadā, Meža aizsardzība.Ozolu mežu apsaimniekošanas pieredze Pārgaujas novadā."

Pieejamās ES atbalsta iespējas īpašniekiem 2020. gadā - zināšanu pārneses pasākumi- Arodapmācību projekts( mācību iespējas par dažādām tēmām). Konsultāciju projekts. Meža apmeklējumi. Ar akūto ozolu kalšanu skarto koku apskate. Valsts augu aizsardzības dienesta pārstāvja komentārs.

Straupe | Tirdziņš Zirgu pastā

Tiekamies Slow food Straupes tirdziņā Zirgu pastā 21. jūnijā! Gan zemenes, gan sierus, pīrāgu gaļu un dažādus dzērienus – ar grādiem un bez grādiem, keramikas krūzes, koka paplātes, Līgo vakara tērpus – to visu sola tirdziņa dalībnieki pirmsjāņu tirgū. Būs ko izvēlēties!

Katra mēneša 1. un 3. svētdienā Straupes Zirgu pastā pulcējas vietējie zemnieki, mājražotāji un amatnieki, lai saviem pircējiem piedāvātu pašu ražotu, tīru un godīgu produkciju. No zemnieka rokām uzreiz pircēja grozā!

http://www.straupestirdzins.lv/

Raiskums | Peoniju DĀRZA svētki

14. un 21. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 16.00, stādu audzētavā "Jaunrūjās"(Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā) notiks Peoniju dienas.
Tā kā šogad ziedēšana sākusies vēlāk, peoniju krāšņumu varēs braukt lūkoties divas svētdienas. Apmeklētājus priecēs ne tikai peonijas, bet arī ūdensrozes un daudzveidīgs hostu dārzs. Kopumā "Jaunrūju" dārzā zied ap 300 dažādas peonijas - gan savvaļas sugas, gan hibrīdi, gan starpsugu un kokveida peonijas.

ATCELTS! Stalbe | Informatīvais seminārs "Aktualitātes lauku uzņēmējiem"

ATCELTS! Izmaiņām sekojiet līdzi Valsts Lauku tīkla mājaslapā, sociālajos tīklos vai sazinoties ar konsultantiem.

LLKC Cēsu konsultāciju birojs aicina lauksaimniekus un lauku uzņēmējus uz bezmaksas informatīvo semināru "Aktualitātes lauku uzņēmējiem", kas norisināsies 25. martā plkst. 10.00 Stalbē, "Iktēs".

Informatīvs seminārs Pārgaujas novadā |Par ES un Valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu

Īpašumā "Billēni" hibrīdās apses(papeles) koku stādījumi lauksaimniecībā neizmantojamā zemē. Ieaudzēšana, kopšana, riskino meža dzīvnieku bojājumiem. Īpašumā"Āpšas- 1"ES atbalsta aktivitāte jaunaudžu retināšana. Projekta realizācijas prakse mežā. Nepieciešamo dokumentu sagatavošana pēc projekta īstenošanas. Diskusijas un atbildes uz jautājumiem.

Cēsis | Grupu konsultācija "Produkcijas mārketings un realizācija"

20. novembrī SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Cēsu birojs organizē grupu konsultāciju mājražotājiem par tēmu "Produkcijas mārketings un realizācija". Dienas pirmajā daļā iepazīsimies ar Straupes lauku labumu tirdziņu kā iespēju mājražotājiem, dažādu mājražošanas zīmolu attīstību, savukārt, dienas otrajā daļā skatīsim mājražojumu realizācijas iespējas vietējā tirdzniecības tīklā, kā arī mārketinga pasākumus veiksmīgai darbības attīstībai.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikt savu dalību līdz 2019. gada 15. novembrim.

Lapas

Subscribe to RSS - * Pārgaujas novads