* Pļaviņu novads

Pļaviņu Zaļais tirgus aicina!

Pļaviņu Zaļais tirgus 22. jūnijā no plkst. 16:00 Jūs ielūdz uz vakara tirgu!

Jūs gaidīs pašmāju un citu novadu mājražotāji ar gaļas, zivju, piena, konditorejas, maizes izstrādājumiem, amatnieku darinājumiem, kā arī rūpniecības preču tirgotāji ar apģērbiem un apaviem.

Aicinām apmeklētājus ievērot visus drošibas pasākumus un rūpīgi izvērtēt nepieciešamību doties uz tirgu.

Individuālās meistarklases pļaušanā ar rokas izkapti Pļaviņās

Meistarklases organizē un vada biedrība "Pļaviņu pļāvēji" ar Pļaviņu novada domes atbalstu. Mērķis - saglabāt un veicināt rokas pļaušanas tradīcijas un popularizēt veselīgu dzīvesveidu.

Tiekamies 2021. gada 20. jūnijā Aiviekstes pagasta "Kalna Īvānos" sākot no plkst. 10:00.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 2021. gada 17. jūnijam, zvanot 29508345!

SIA LLKC Aizkraukles birojs aicina piedalīties informatīvā seminārā: Lauksaimniecības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana

Informatīvs seminārs par aktualitātēm grāmatvedībā, piemēri no ikdienas situācijām, biežāk pieļautās kļūdas. Skrīveru Zemkopības zinātniskā institūta informācija par iespējām sadarboties, informācija par pieejamo sēklas materiālu, tā agrotehniskajiem nosacījumiem, prasībām. LLKC Aizkraukles KB aktualitātes, pieejamie pakalpojumi. Finanšu institūcijas ALTUM un LIAA Jēkabpils biznesa inkubatora aktuālā informācija, piedāvājumi.
Bezmaksas seminārs!

Pavasara tirgus Pļaviņās

21.martā no plkst. 9.00 Pļaviņu Zaļais tirgus (Raiņa iela 59, Pļaviņu novads Pļaviņas, LV-5120) ielūdz Jūs ar ģimeni uz Pavasara tirgu.

Jūs gaidīs pašmāju un citu novadu mājražotāji ar gaļas, zivju, piena un maizes izstrādājumiem, dārzeņiem, biškopības produktiem un amatnieku darinājumiem, kā arī rūpniecības preču tirgotāji ar apģērbiem un apaviem.

Tirgus dalībniekiem lūdz pieteikties pa tālruni 27873332 (tirgus pārzine Elita Kaņepēja) vai e-pastu: tirgus@plavinas.lv

Meteņdienas tirgus Pļaviņās

15 februārī no plkst. 9.00 Pļaviņu Zaļais tirgus (Raiņa iela 59, Pļaviņu novads Pļaviņas, LV-5120) ielūdz Jūs ar ģimeni uz Meteņdienas tirgu.

Jūs gaidīs pašmāju un citu novadu mājražotāji ar gaļas, zivju, piena un maizes izstrādājumiem, dārzeņiem, biškopības produktiem un amatnieku darinājumiem, kā arī rūpniecības preču tirgotāji ar apģērbiem un apaviem.

Tirgus dalībniekiem lūdz pieteikties pa tālruni 27873332 (tirgus pārzine Elita Kaņepēja) vai e-pastu: tirgus@plavinas.lv.

Pļaviņu novada senioru biedrības “Ābeļziedi” ražas svētki un pasākums Rudens veltes burciņās

9. novembrī plkst. 18.00 Aiviekstes pagasta pārvaldes ēkā Kriškalnos, 1. maija ielā 6, notiks tradicionālie senioru biedrības “Ābeļziedi” Ražas svētki un pasākums “Rudens veltes burciņās”.
Pasākuma mērķis - satikties, kopā labi pavadīt laiku, kā arī parādīt, ka mūsu novadā saimnieces lieliski prot no izaugušajiem labumiem dārzā un mežā pagatavot dažādus gardumus. Aicinām ne tikai ģimenes un draugus, bet arī pārējos novada iedzīvotājus piedalīties gardumu degustēšanā. Visi kopā noteiksim labākās un veiksmīgākās saimnieces!

Lapas

Subscribe to RSS - * Pļaviņu novads