Kuldīgas novads

Jāņa Tirgus Kuldīgā

Jāņu tirgū Kuldīgā 22. jūnijā no plkst. 11:00 līdz 18:00. Pilsētas laukumā. Skanēs dziesmas, valdīs radoša atmosfēra, varēs pīt un iegādāties Jāņu vainagus, būs siers, alus un kvass, pīrāgi un rauši, tā teikt viss Jāņu galdam, dāvanas iešanai ciemos, kā arī Līgo svētku rotas mājas dekorēšanai un sevis rotāšanai. Netrūks arī praktiskas nodarbes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Uz tikšanos Jāņu tirgū Kuldīgā!

Kuldīga | Lauku diena par miežu audzēšanu

LLKC aicina apmeklēt demonstrējuma lauku dienu par kaitīgo organismu ierobežošanu vasaras miežos.

Lauku diena notiks 20. jūnijā plkst. 11 “Upeskalni AB” Kuldīgas novadā, Padures pagastā, Deksnes iela 9. Lauku dienā varēs iegūt informāciju par vasaras miežu šķirnēm, izmantošanas iespējām, tiks apspriestas aktualitātes kaitīgo organismu ierobežošanā. Notiks demonstrējuma lauka apskate un būs iespēja uzzināt saimniecības pieredzi graudaugu audzēšanā, kā arī praktiski atpazīt miežu slimības un kaitēkļus.

Pieredze zivju audzēšanā un dīķu apsaimniekošanā Lietuvā

SIA LLKC Kuldīgas birojs organizē pieredzes apmaiņas braucienu š.g . 25. un 26. maijā uz Lietuvu. Pieredzes brauciena mērķis ir iepazīstināt Alsungas, Kuldīgas un Skrundas novada zivsaimniekus ar praktisko un inovatīvo pasākumu ieviešanas pieredzi, gūstot jaunas idejas un veicinot savstarpējo sadarbību, lai paaugstinātu novada zivsaimnieku konkurētspēju gan vietējā, gan ārvalstu tirgū. Iepazīties ar ES fondu atbalstu realizētajiem projektiem un kooperēšanās pieredze.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta līdz 2018. gada 22. maijam.

Rumbas pag. | Seminārs gaļas lopkopībā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs organizē semināru gaļas lopkopībā pārraugiem, kuriem piecu gadu periodā jāceļ kvalifikācija (MK noteikumi nr. 566), saimniecību pārstāvjiem, kā arī citiem nozares interesentiem. Seminārā apgūsim saimniecību pieredzi gaļas liellopu audzēšanā, pārraudzības darba menedžmentu un gaļas liellopu audzēšanas ekonomiskos priekšnosacījumus.

Apmācību forma: praktiskas nodarbības saimniecībā.

Norises laiks: 29.05.2018. plkst. 10.30.

Lapas

Subscribe to RSS - Kuldīgas novads