Sākusies pieteikšanās izstādei “Ražots Liepājā 2017”

Datums: 
17. Marts, 2017 līdz 18. Marts, 2017
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas Olimpiskais centrs
Nozare: 

No 28. novembra, sākusies pieteikšanās izstādei “Ražots Liepājā”, kas 2017. gada 17. un 18. martā notiks Liepājas Olimpiskajā centrā. Aicinām Liepājas un tuvējā reģiona uzņēmējus pieteikt savu dalību izstādē, lai iepazīstinātu liepājniekus un pilsētas viesus ar saviem ražojumiem un pakalpojumiem.

“Liepājas uzņēmējdarbības vidi veido visdažādāko jomu, nozaru un lieluma uzņēmumi. Tie ir gan lieli uzņēmumi ar plašiem eksporta ceļiem, gan mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī individuālie darba veicēji, kas domā, rada un piedāvā savas idejas, pakalpojumus un produktus gan vietējam tirgum, gan mērķtiecīgi paziņo par sevi plašākai pasaulei. Aicinu ikvienu Liepājas apkārtnes uzņēmēju – gan ražotājus, gan pakalpojuma sniedzējus – piedalīties izstādē “Ražots Liepājā”, lai gan tuvējā reģiona iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem parādītu, cik daudzveidīgi uzņēmumi šeit darbojas un cik spējīgi un radoši bagāti cilvēki tajos strādā,” aicina Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Lai pieteiktos izstādei, līdz 2017. gada 17. janvārim elektroniski jāaizpilda anketa mājas lapā www.razotsliepaja.lv. Gan uzņēmēju dalība, gan apmeklētāju ieeja izstādē būs bez maksas. Dalībnieku pieteikšanās var tikt pārtraukta ātrāk pirms norādītā datuma, ja izstādes norises vietas platība būs pilnībā aizpildīta ar dalībnieku ekspozīcijām.

Savu dalību izstādē var pieteikt ikviena juridiska persona, kas reģistrēta Liepājā vai tuvējā Liepājas reģionā (bijušajā Liepājas rajona teritorijā). Visi pieteikumi tiks izskatīti un par dalībnieka reģistrāciju izstādei tiks nosūtīts apstiprinājums.

Izstāde “Ražots Liepājā” notiks jau ceturto reizi un tā tradicionāli tiek organizēta katru otro gadu. 2015. gadā izstādē piedalījās 192 uzņēmumi un izstādi divās dienās apmeklēja aptuveni 30 tūkstoši apmeklētāju.

Izstādi organizē Liepājas pilsētas pašvaldība.

Papildu informāciju par izstādi “Ražots Liepājā” var saņemt, zvanot pa tālruni: 634 04 770 vai rakstot uz e-pastu: dome@dome.liepaja.lv.

Pieteikuma anketa, pieteikumu izskatīšanas kārtība un dalības noteikumi pieejami izstādes “Ražots Liepājā” mājas lapā - www.razotsliepaja.lv.

Kontaktinformācija: 
Pieteikties izstādei var līdz 2017. gada 17. janvārim. Papildus informācijs izstādes mājas lapā - www.razotsliepaja.lv.
Reģions filtram: