Valkas KB rīko informatīvo dienu pasākumam„Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”

Datums: 
13. Oktobris, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Valkas konsultāciju birojs

13.oktobrī pl.10:00 ,Rīgas ielā 13, SIA LLKC Valkas konsultāciju biroja telpās aicinam jauniešus piedalīties informatīvajā dienā
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Valkas konsultāciju birojs aicina jauniešus no Valkas, Smiltenes un Strenču novadiem iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” interaktīvajā programmā „Tu vari vairāk”.
Pasākuma mērķis – jauniešu aktivizēšana laukos, to kompetenču attīstība, un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbības un sabiedriskās dzīves attīstīšanā un veidošanā. Mācībās jauniešiem būs iespēja apgūt zināšanas, kā veidot un attīstīt savu biznesa ideju un kā to prezentēt. Tāpat iepazīties ar biznesa plāna izstrādes priekšnoteikumiem, finansējuma piesaistes iespējām un sava reģiona uzņēmēju pieredzi.
Pasākumā tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos vai mazpilsētās, kā arī darboties lauku attīstībā īstenojot savas biznesa idejas. Pasākums sākas ar informatīvo dienu 13.oktobrī, kurā būs iespēja pieteikties mācībām.
Mācības notiks piecas dienas, pirmās mācību dienas 20. un 21. oktobrī. Mācību pēdējā dienā dalībnieki aizstāv savas biznesa idejas rīcības plānu un saņem sertifikātu. Pēc sertifikāta iegūšanas, būs iespēja, sadarboties ar LLKC Valkas nodaļas speciālistiem, lai izstrādātu biznesa plānu un piedalīties konkursā „Laukiem būt!”. Konkursa dalībniekiem būs iespēja, sava biznesa attīstībai, iegūt kādu no naudas balvām.
Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.
Informācija un pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 11.10. 2016. pie Valdas Empeles, SIA LLKC Valkas konsultāciju biroja Uzņēmējdarbības konsultantes tel.29445406, e-pasts valda.empele@llkc.lv vai Sniedzes Ragžes, Valkas novada Lauku attīstības konsultantes tel.26488684, sniedze.ragze@llkc.lv

Kontaktinformācija: 
Valda Empele, Valkas KB UK, t.29445406, valda.empele@llkc.v
Pielikums: 
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: