Konkursa “Šodien laukos” trešais posms ir klāt!

PielikumiPrint

Konkursā skolēniem “Šodien laukos” aizvadīti jau divi posmi un nu klāt arī trešais jeb noslēdzošais vecuma grupā no 8 līdz 11 gadiem. Jau 1. novembrī sāksies un visu mēnesi ilgs trešais konkursa posms, kurā skolēni aicināti iepazīt un izzināt mežsaimniecības, lauksaimniecības un zivsaimniecības nozares.

Zane Zirne, “Šodien laukos” projekta vadītāja: “Konkursam šis ir aizraujošs gads – pirmo reizi tajā aicinājām piedalīties bērnudārzu audzēkņus, pirmo reizi šo iespēju piedāvājam arī 8-11 gadus veciem skolēniem, kurus aicināsim startēt tikai individuāli. Noteikti sagaidām aizraujošus konkursa darbus, jo arī šīs kārtas uzdevums būs mazliet savādāks nekā pirmajos divos konkursa posmos.”

Tā kā tuvojas gada klusākais laiks un gaisā jau jūtams arī ziemas tuvums, skolēni varēs iejusties rakstnieka lomā un uzrakstīt stāstu ar ilustrāciju par tēmu, kura tiks atklāta 1. novembrī reizē ar pārējiem veicamā uzdevuma nosacījumiem.  

Trešā posma pieteikuma anketa un konkursa nolikums pieejams Valsts Lauku tīkla mājaslapā sadaļā “Uzņēmējdarbība/Skolām”. Veicamā uzdevuma nosacījumi tiks izsludināti jau nākamās nedēļas sākumā, 1. novembrī, informāciju ievietojot Valsts Lauku tīkla mājaslapā, kā arī konkursa oficiālajās lapās tiešsaistes sociālo tīklu tīmekļa vietnēs Facebook (facebook.com/sodienlaukos) un Instagram (instagram.com/konkurss_sodienlaukos). Šajās platfromās ikviens var gūt ieskatu, kā veicies konkursa iepriekšējos posmos.

Pieteikties konkursam varēs jebkurā brīdī visā tā norises laikā

Līdzīgi kā otrajā konkursa posmā, arī šajā izvirzītas trīs lielās tēmas – lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība, starp kurām tad arī dalībniekiem būs jāizvēlas sev tuvākā un tīkamākā, jāietērpj stāstā, jāilustrē. Darbi tiks vērtēti, un konkursa noslēgumā augstāko punktu skaitu ieguvušais dalībnieks saņems pārsteiguma balvu 70 eiro vērtībā. Savukārt vēl 5 labāko darbu autori saņems gardu jo gardu pateicību.

Plašāka informācija: Zane Zirne, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja, tālrunis: 25560846, e-pasts: sodienlaukos@llkc.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Ilze Rūtenberga-Bērziņa,

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

 

Pievienot komentāru