Konference-diskusija par zivsaimniecības attīstību

Datums: 
31. Marts, 2021

Lai diskutētu par Zivsaimniecības nākotnes attīstību, ikviens  interesents  31. martā no pulksten 10.00 līdz 12:00 aicināts piedalīties konferencē/diskusijā “Par Rīcības programmas Zivsaimniecības attīstībai 2021.-2027. sniegtajām iespējām”, ko organizē Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC).

Pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar jaunā perioda Rīcības programmas Zivsaimniecības attīstībai plānotajiem atbalsta virzieniem un pasākumiem. Visiem interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus, izteikt viedokļus un komentārus.

Tā kā atsevišķas programmas sadaļas jau iepriekš izdiskutētas dažādos ar zivsaimniecības nozari un piekrastes reģionu attīstību saistītos pasākumos, šoreiz tiek gaidīta arī plašākas sabiedrības iesaiste, kurai ir interese par zivsaimniecības (zveja, akvakultūra, zivju apstrāde), jūras piekrastes teritoriju, un ar jūru saistītās ekonomikas (Zilās ekonomikas) attīstību.

Konference notiksZoom platformā. Pēc reģistrēšanās, līdz 30.03.2020 plkst.17:00, visiem reģistrētajiem lietotājiem tiks nosūtīta pieslēgšanās saite Zoom. .

Reģistrēšanās konferencei: https://saite.lv/LAuyM

Informāciju un atbildes uz jautājumiem sniegs Zemkopības ministrijas par attiecīgo atbalsta jomu atbildīgās amatpersonas.

Diskusijas moderators: Normunds Riekstiņš, Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta direktors

Plašāka informācija: Kristaps Gramanis, Zivsaimniecības sadarbības tīkla sekretariāta projektu vadītājs, tālrunis – 28304909, kristaps.gramanis@llkc.lv.

Kontaktinformācija: 
Kristaps Gramanis, kristaps.gramanis@llkc.lv
Pielikums: 
Reģions filtram: