Atgādinām par pieteikšanos Gada balvai zivsaimniecībā “Lielais Loms 2024”

Vēl atlikušas tikai nepilnas divas nedēļas, līdz 8.jūlijam, lai pieteiktos Gada balvai zivsaimniecībā “Lielais Loms 2024”.

Šogad “Lielais loms” notiek jau desmito reizi. Balvas mērķis ir ik gadu apbalvot vislabākos Latvijas zivsaimniecībā un akvakultūrā, kā arī veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un akcentēt tās nozīmību Latvijas ekonomikā. Zivsaimniecības nozare – zveja, akvakultūra, pārstrāde – ir būtiska valsts tautsaimniecībā, jo nodrošina sociālekonomisko aktivitāti Latvijā, dodot būtisku ieguldījumu nodarbinātībā reģionos un mūsu valsts ekonomikā.

No šā gada ir būtiski vienkāršota dalībnieku pieteikšana gada balvai. Lai pretendentu pieteiktu gada balvai, tas līdz 8. jūlijam jāpiesaka tiešsaistes pieteikuma formā tīmekļvietnē www.lielaisloms.lv, norādot pretendenta vārdu un/vai uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, elektroniskā pasta adresi un tālruņa numuru (ja ir pieejami), izvirzīšanas konkursam pamatojumu un nepieciešamības gadījumā arī pievienojot papildus informāciju par pieteikto dalībnieku. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem pieteicējam nav jāiesniedz nekādi papildus dati par dalībnieka saimniecisko darbību.

Pietikuma iesniedzējs, lai gūtu pārliecību, ka pieteikums ir iesniegts, saņems savā norādītajā e-pastā vai uz norādīto tālruņa numuru informāciju par pieteikuma saņemšanu.  

Atgādinām, ka par godu “Lielā loma” desmitgadei, izveidotas divas jaunas nominācijas:

  • “Gada kapteinis jūras zvejniecībā”
  • “Gada projekts piekrastes attīstībai”. 

Kopumā pretendenti gada balvai “Lielais loms 2024” tiks vērtēti astoņās nominācijās: “Gada kapteinis jūras zvejniecībā”, “Gada uzņēmums jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejniecībā”, “Gada uzņēmums akvakultūrā”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē”, “Gada projekts piekrastes attīstībai”, “Jauns un daudzsološs nozarē” un “Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā”.

 

Pievienot komentāru