* Brocēnu novads

Seminārs par kartupeļiem | BROCĒNI

LLKC Saldus konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt informatīvo semināru “Aktualitātes kartupeļu audzēšanā”, kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros.

Datums: 06.oktobris

Laiks: semināra sākums 11:00 (semināra ilgums aptuveni 3-4 h)

Vieta: Brocēnu kultūras nams (Lielcieceres iela 10, Brocēni)

Lektors: Agronoms, kartupeļu kolekcionārs ELVIJS BRAUNS

Elvijs Brauns stāstīs par kartupeļu audzēšanu, viņa izmēģinājuma datiem, kartupeļu šķirnēm (t.sk. "krāsainajiem" kartupeļiem).

Informatīvs seminārs Remtē | ES atbalsta pasākumi meža īpašniekiem MKPC. Meža aizsardzības aktualitātes

Pieejamie ES atbalsta pasākumi meža īpašniekiem ko piedāvā MKPC konsultāciju projekts, arodapmācības, pieredzes apmaiņas braucieni. Meža aizsardzības aktualitātes mežos, egļu astoņzobu mizgrauža postījumi un citu meža kaitēkļu
izplatība, aizsardzības iespējas.

Lieldienu tirdziņš Blīdenē

Blīdenes kultūras namā (vai siltā laika laukā) 19.aprīlī no plkst.11.00 būs Lieldienu tirdziņš, kura laikā notiks kendama sacensības, radošās darbnīcas kopā ar ripo auto un Brocēnu KIC darbiniekiem. Olu dizaina konkurss, olu ripināšana. tiek aicināti visi, kuriem krājumos palikuši dārzeņi, stādi un citas lietas, nest uz tirdziņu.

Lauku labumu piektdienas vakaru tirdziņš

Lieliska ziņa! No 14. jūnija Brocēnu tirgus laukumā organizēsim piektdienas vakaru tirdziņus, kuros pēc garās darba nedēļas varēsiet ienākt pēc visa nepieciešamā lieliskām brīvdienām, nākamajai nedēļai vai cienastam. Pagaidām tirgus dienas plānotas vienreiz mēnesī, bet ar lielu cerību, ka ideja gūs jūsu mīlestību un atbalstu, tad noteikti tās rīkosim biežāk. Jo atcerieties, ka pērkot vietējo, mēs atbalstām kaimiņu, draugu, darbīgu ģimeni, latvieti, novadnieku... Uz tikšanos jau 14. jūnijā!!!

Visīstākais Ziemassvētku tirdziņš

Brocēnos, 9.decembrī pie Bodnīcas būs lustīgs pasākums IKVIENAM! Varēsiet atpūsties, nopirkt saviem mīļajiem vislabākās dāvanas, izvizināties ar zirdzinu, slidot ledus hallē, uztaisīt skaistu Ziemassvētku foto pie Ziemassvētku vecīša mājās. Varēsiet iegādāties visīstāko svētku eglīti, radošās darbnīcās izveidot ko jauku, pidalīties loterijā un vēl, un vēl... To visu var saukt par ĪSTU svētku sajūtas noķeršanu. Un runā, ka apkārtnē manīts Grinčs, kas zin, varbūt pat mēs viņu sastapsim?!

Ciecere | LZF organizē mācības „Ģimeņu (mazo) zemnieku saimniecību attīstība, pilnveidojot saimniecisko darbību”

Latvijas Zemnieku federācija aicina mazos lauku uzņēmējus uz mācībām Ciecerē

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija”, pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros, 2018.gada 19.-20. februārī atpūtas bāzē “Radi”, Cieceres pagasts, Brocēnu novads, LV-3851 organizē mācības „Ģimeņu (mazo) zemnieku saimniecību attīstība, pilnveidojot saimniecisko darbību”.

Lapas

Subscribe to RSS - * Brocēnu novads