Liepājas nodaļas jauniešu mācības „Tu vari vairāk” plaši apmeklētas

GalerijaPrint

Aizputē 17. aprīlī notika Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļas organizētā interaktīvās programmas jauniešiem „Tu vari vairāk” informatīvā diena, kuru apmeklēja 27 jaunieši no visa Liepājas reģiona. Informatīvajā dienā piedalījās Aizputes novada pašvaldības pārstāvji un LLKC darbinieki, kā arī jaunie uzņēmēji, kuri dalījās pieredzē par uzņēmējdarbības uzsākšanu un piedalīšanos iepriekšējā gadā konkursā „Laukiem būt!”.

Uģis Grīnbergs bija ieradies no Saldus novada un dalījās pieredzē, kas gūta, piedaloties konkursā „Laukiem būt!”, kur ieguva „Citadele banka” simpātiju balvu, gan arī stāstīja par savu plašo darbības sfēru, kas saistās ar lauksaimniecību, kā arī jauniešu vidū pazīstamā festivāla „Zvērā” organizēšanu.

Kristaps Rudzājs pārstāvēja uzņēmumu SIA „TAP”, kas nodarbojas ar būvniecību un bērnu rotaļu laukumu izveidi un ir pazīstams Aizputes novadā, kā arī ārpus tā. Mārtiņš Sants iepazīstināja ar uzņēmumu SIA „Eko vīns”, kas ir arī jau plaši pazīstams ārpus Aizputes novada teritorijas.

Jaunieši informatīvajā dienā atzinīgi novērtēja uzaicināto uzņēmēju pieredzes stāstus un to uzskatīja par lietderīgu informāciju, jo varēja arī saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Pēc informatīvās dienas jauniešiem bija iespēja pieteikties mācībām, un pavisam tika saņemtas 23 pieteikuma anketas, no kurām 20 jau tika aizpildītas informatīvās dienas laikā.

Pirmā mācību diena notika 25. aprīlī, kuru vadīja SIA „Jardi” treneris Arnolds Brūders. Mācību tēma bija idejas definēšana un attīstīšana, kuras rezultātā tika noskaidrota idejas misija, vīzija un mērķi. Mācību gaitā no lektora bija dzirdami vairāki interesanti izteikumi, kas liek aizdomāties un mainīt savus priekšstatus. Piemēram, „Kamēr tu ej nekur, tieši tur tu arī nonāc” vai „Ja naudu noliek Dieva vietā, tad tavs bizness ir beigts”, kā arī „Mēs darām par spīti valdībai, nevis valdība palīdz mums”.

Jaunieši ļoti atzinīgi novērtēja lektora darbu un spēju pievērsties katram individuāli, lai precizētu idejas mērķus, misiju un vīziju. Dalībnieki ar nepacietību gaida nākamās nodarbības, kuras notiks maija piektdienās.

Foto galerija: 

Pievienot komentāru