Sunākstē sveic uzņēmējus

Sunākstes pagasta Saieta namā trešo reizi notika pasākums novada uzņēmējiem. Sarīkojuma svinīgajā daļā Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks pasniedza pateicības rakstus Dauberu, Stugļu, Mikasenoku, Toču un Gasiņu ģimenei, Mirdzai Caunei un Diānai Rutkēvičai par lauku vides sakārtošanu un uzņēmējdarbības attīstību novadā. Tos saņēma arī  SIA „Sēļu Zeme” pārstāvji Ainārs Kibilds un Alda Paura un  Baškevicu ģimene no SIA „Sunākstes vilnas nams”.

Biedrība „Aizkraukles rajona partnerība” paldies teica trim novada jauniešiem, kuri uzdrošinājušies un piedalījušies Lauku atbalsta dienesta administrētās LEADER programmas projektos. Jānis Ansabergs par iegūto finansējumu Sērenes pagastā sācis nodarboties ar aveņu audzēšanu, Zigmārs Vītols Sunākstē audzēs mellenes un smiltsērkšķus, savukārt Madara Vēvere Seces pagastā – garšaugus un ābolus.

Novada domes priekšsēdētājs mudināja arī citus būt tikpat aktīviem un solīja pašvaldības atbalstu, iesaistoties LEADER projektos, veicināt mājražošanas amatniecības nozares attīstību, piemēram, piedāvājot zemes platības vai telpas.

Apsveicēju vidū bija piensaimnieku sadarbības partneris – SIA „Jēkabpils piena kombināts” pārstāvis Aigars Spēks. Viņš pasniedza klātesošajiem garšīgu dāvanu.

Pārsteigums bija dokumentālais videomateriāls par Sunāksti un tās cilvēkiem padomju laikā.

 Pēc www.staburags.lv

Pievienot komentāru