Alfons Spēks: Aizejošais gads bijis izaicinājumiem bagāts

LLKC Talsu konsultāciju birojam aizejošais gads ir bijis izaicinājumiem bagāts. Vasarā aicinājām pie sevis ciemos darba kolēģus no visas Latvijas, dodot iespēju iepazīt visus četrus mūsu novadus.

 Katrs novada konsultants bija ielicis savu radošo domu un entuziasmu, lai pasākums izdotos godam. Talsu novada konsultanti Lita Jēce un Artūrs Paeglis bija parūpējušies, lai viesi no Kurzemes teorētiskās zināšanas vīna ražošanā pielietotu praktiskā darbā, kur visu uzmanīja Strazdes muižas čaklo rūķu brigāde, un katram dalībniekam sava roka bija jāpieliek, lai ražošanas process noritētu veiksmīgi. Dundagas novada konsultante Ilze Šteine, uzņemot viesus no Vidzemes, deva iespēju izbaudīt Dundagas un Kolkas šarmu, iepazītu vēsturi, lai ikkatrs pārliecinātos, ka sen senos laikos jūra bija tepat pie kājām un kāda kārtīga zvejnieka sēta ir vēl saglabājusies ar kārtīgu kuriņu. Savukārt Rojas novada konsultante Inga Lēmane bija padomājusi, lai viesi no Zemgales izbaudītu jūras vēja un bangu šļakatu pieskārienu. Mērsraga novada konsultante Agnese Kreicberga saviem viesiem no Latgales izrādīja vai visu savu karaļvalsti, dodot pat iespēju to vērot arī no Mērsraga bākas augstumiem. Paldies visām novadu domēm par atsaucību un sapratni! Atzinīgus vārdus vēlos veltīt visiem Talsu un Ventspils konsultāciju biroju darbiniekiem par ieguldīto darbu, idejām, lai pasākums, kura organizatoriskajā darbā piedalās katrs darbinieks, mērķi sasniedz daudz ātrāk un kvalitatīvāk.

Biroju vārdā vēlos pateikt lielu paldies visiem biroju vadītājiem, viņu čaklajiem darbiniekiem un centra darbiniekiem par sapratni un kopā darbošanos 2014. gadā, un lai Jaunais 2015. gads mums visiem atnes labu veselību, saticību ģimenēs, mieru un mīlestību!

 Ir sācies lielais Ziemassvētku gaidīšanas laiks un mirklis, kad gadaskaitļa 2014. vietā rakstīsim 2015. Šis ir laiks, kad katrs izvērtējam aizejošo gadu un domās esam Jaunajā gadā, ko tas nesīs mums, mūsu ģimenēm un darba kolēģiem? Lai klusi un mierīgi Ziemassvētki un Laimīgs Jaunais, 2015. gads!

 

Alfons Spēks,

LLKC Talsu un Ventspils konsultāciju biroja vadītājs

 

Pievienot komentāru