Lauku dienā demonstrē zemes apstrādes tehniku

GalerijaPrint

Daugavpils novada Nīcgales pagasta „Dukuriešos”, SIA „Jaundīķi” saimniecībā 3. oktobrī notika zemes apstrādes tehnikas lauku diena.

 Pasākumu organizēja „Lytagra AB” pārstāvis Latvijā SIA „Preiss Tehnika”. Demonstrācijā piedalījās trīs „Horsch” augsnes apstrādes tehnikas vienības ar „New Holland” traktoriem, teleskopiskais iekrāvējs un divi „New Holland” kombaini, kā arī tika demonstrēta laukmalu un grāvu pļaujmašīna- mulčētājs.

No augsnes apstrādes tehnikas tika demonstrēti „Jocker 3.5 CT” diski ar darba platumu 3,5 m, kultivators „Terrano 5 FX” ar darba platumu 5 m, pneimatiskā sējmašīna „Pronto 6 DC”. Visa šī tehnika tiek izmatota saimniecībā.

 Paralēli demonstrācijām saimniekiem un saimniecēm bija iespēja iegādāties Višķu pagasta zemnieku saimniecība „Ziediņi” augļu koku un ogulāju stādus.

 Dalībnieku interese par šo pasākumu bija ievērojama, jo ieradās vairums vietējo saimnieku, kā arī no Rēzeknes novada un citiem novadiem. Kā jau ierasti pēc šādiem pasākumiem apmeklētāji tika aicināti uz garšīgu zupu ar pīrādziņiem.

 Janīna Kusīte,

LLKC Daugavpils nodaļas uzņēmējdarbības konsultante

Foto galerija: 

Pievienot komentāru