Notiks lauka diena zemnieku saimniecībā „Mucinieki”

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Preiļu konsultāciju birojs 3. jūlijā aicina uz lauka dienu zemnieku saimniecībā „Mucinieki”, kurā tiks sniegta informācija par proteīna avotu nodrošināšanu bioloģiskajā saimniekošanas sistēmā

LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Demonstrējumi lauku saimniecībās” ietvaros zemnieku saimniecībā „Mucinieki” tika ierīkots demonstrējums „Proteīna avotu nodrošināšana bioloģiskajā saimniekošanas sistēmā”.

LLKC Preiļu konsultāciju birojs aicina uz demonstrējuma lauku dienu 3. jūlijā plkst. 11.00. Tiekamies Preiļu konsultāciju birojā, Raiņa bulvārī 21b un tālāk dosimies uz zemnieku saimniecību „Mucinieki”.

Lauka dienu atklājot, saimniecības īpašnieks Māris Klodāns iepazīstinās ar savu saimniecību. Turpinājumā Inese Magdalenoka sniegs informāciju par demonstrējuma ierīkošanu un novērojumu gaitu. Demonstrējumā iekļautas trīs kultūras – lauka pupas, zirņi un soja.

Demonstrējuma zinātniskā vadītāja Dr. agr., asoc. prof. Dzidra Kreišmane  runās par aktualitātēm bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Savukārt z/s „Muskati” īpašnieks Daris Ēberliņš demonstrēs nezāļu pļaujmašīnu „CombCut”  un iepazīstinās ar rotora kultivatoru, kas galvenokārt domāti bioloģiskajām saimniecībām.

Nobeigumā paredzētas diskusijas.

Plašāka informācija: Inese Magdalenoka, tālr. 26329462, 25907315.

Pievienot komentāru