Ozolnieku novads

Konference | “Progresīva zemkopība – augsnes apstrādes sistēmas, saimniecību prakses un izaicinājumi”

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina 26. janvārī plkst. 10.30 uz konferenci “Progresīva zemkopība – augsnes apstrādes sistēmas, saimniecību prakses un izaicinājumi”, kas notiks LLKC, Rīgas ielā 34, Ozolniekos.

Galvenās tēmas:

Tiešsaistē|17.01.2023| Seminārs "Tīkls, lai inovētu-Viedā saimniekošana"(Network to innovate-Smart Farming)

17.janvārī, no plkst.10.30-12.00, Igaunijas, Somijas, Latvijas un Polijas Valsts lauku tīkli organizē tiešsaistes semināru "Tīkls, lai inovētu-Viedā saimniekošana"(Network to innovate-Smart Farming).
Semināra laikā dalībniekiem būs iespēja satikt citus, kas darbojas tai pašā jomā, apmainīties ar zināšanām un iespējams iegūt jaunas sadarbības iespējas. Sākuma daļā notiks četras prezentācijas par inovāciju projektiem atbilstoši tematam ,pēc tam iespēja uzdot savus jautājumus un dalība diskusijā.

„Laukiem būt” 4.mācību diena

Mācību jauniešiem, jaunajiem uzņēmējiem un jaunienācējiem laukos “Laukiem būt!” 4. mācību diena par mārketingu, iekļaujot arī digitālo mārketingu, un reklāmu, kuru rīko LLKC Lauku attīstības nodaļa.

Tiešsaistes nodarbība ZOOM platformā* š.g. 10. novembrī laikā no plkst. 9.30 līdz 14.40.
Nodarbības vadīs Jānis Lielmanis, kurš ir Biznesa Vadības Koledžas studiju programmas “Mārketings un tirdzniecība” direktors, sniedz digitālā mārketinga apmācības un konsultācijas uzņēmumā "JL Training", kā arī ir "HSH Digital" digitālā mārketinga aģentūras līdzdibinātājs.

TIEŠSAISTĒ | konference “Sadarbība un inovācijas kā virzītājs lauksaimniecības attīstībai”

Lai vērstu sabiedrības uzmanību uz sadarbības un inovāciju nozīmīgumu lauksaimniecības attīstībā, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros organizē tiešsaistes konferenci “Sadarbība un inovācijas kā virzītājs lauksaimniecības attīstībai”.

Konference notiks 16. novembrī no plkst. 10.00 tiešsaistē www.laukutikls.lv un LLKC Facebook kanālā @LLKCOzolnieki.

TIEŠSAISTES MĀCĪBAS 19.02.22 | Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs organizē tiešsaistes mācības apliecības iegūšanai par minimālo higiēnas prasību pārtikas uzņēmumā apguvi.

Mācības jāapgūst personām:

- kas uzsāk darbu pārtikas apritē, bet nav ieguvušas profesionālo kvalifikāciju nevienā pārtikas nozares specialitātē;

- kas ir ieguvušas profesionālo kvalifikāciju kādā pārtikas nozares specialitātē, bet vairāk nekā trīs gadus nav bijuši nodarbināti pārtikas apritē.

TIEŠSAISTĒ | 16.02.22 | Biznesa mentoru tīkla seminārs “Ar ko mums ir izdevīga mērķu nepiepildīšana?”

Lai uzzinātu šī gada aktualitātes Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Biznesa mentoru tīklā, 16. februārī mentori aicināti piedalīties ikgadējā seminārā “Ar ko mums ir izdevīga mērķu nepiepildīšana?”.
 
Pasākums no pulksten 16.00 līdz 19.00 notiks Zoom platformā. Pieteikšanās šeit: https://forms.gle/PL2cDKhU3bvvakwt8
 

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” rīkotais seminārs “Roņu iegūšanas atļauju saņemšanas iespējas”

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” rīkotais seminārs “Roņu iegūšanas atļauju saņemšanas iespējas” startē tiešsaites platformā ZOOM 27.01.2022, ceturtdienā, plkst 11.00.
Tajā uzstāsies lektori no Dabas aizsardzības pārvaldes un BIOR vadošais pētnieks no zivju resursu pētniecības departamenta jūras nodaļas, lai iepazīstinātu dalībniekus ar roņu sugas stāvokli un sugas aizsardzības plāna ieviešanu. Tiks skaidrots par roņu ieguves atļauju saņemšanu, kā arī prezentēts BIOR redzējums: Roņu un piekrastes zvejniecības mijiedarbība Latvijā.

Lapas

Subscribe to RSS - Ozolnieku novads