Aizkraukles novads

28.06.2024. | Pieredzes apmeiņas brauciens | Apmeklējuma tēma: Slāpekļa un amonjaka emisiju samazināšanas iespējas augkopības produkcijas ražošanā- mēslošanas efektivitātes paaugstināšanas, precīzo tehnoloģiju izmantošana, augsnes apstrāde

Aizkraukles KB 28.06.2024, organizē pieredzes apmaiņas braucienu ar autobusu uz graudkopības saimniecībām. Tiks apmeklētas saimniecības, kas dalīsies pieredzē ar pielietotajām augsnes apstrādes tehnoloģijām (ir veikti pētījumi), precīzo tehnoloģiju pielietošana minerālmēslu un augu aizsardzības līdzekļu apsaimniekošanā. Apsaimnieko no 200 līdz 4000 ha LIZ. Iespēja gūt pieredzi dažādu graudaugu, pākšaugu un eļļas augu pielietotajām audzēšanas tehnoloģijām, šķirnēm.

28.05.-29.05.2024.| Aizkraukles KB | "Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)"

LLKC Aizkraukles birojs aicina zālāju biotopu īpašniekus un apsaimniekotājus uz 16 stundu projekta apmaksātām mācībām
"Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)"

Mācības notiks 28.05.-29.05.2024.
Norises vieta: “Pilkalne”, Pilskalnes pagasts, Aizkraukles novads ( Pilkalnes muiža)

Mācību sākums abās mācību dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30

Dalībnieku skaits ierobežots. Pieteikšanās OBLIGĀTA!

Obligāti jāpiedalās abās mācību dienās!

Informatīvā stunda par biznesa ideju konkursu "“Esi uzņēmējs Aizkraukles novadā 2024!”"

Informatīvās stundas mērķis ir informēt par konkursa “Esi uzņēmējs Aizkraukles novadā 2024!” norisi, pieteikumu iesniegšanas kārtību un citām prasībām.

Norises vieta un laiks: 15. maijā no pulksten 10.00 tiešsaistes platformā “MS Teams” vai klātienē Lāčplēša ielā 4, Aizkrauklē.

Programma:

"Pļaviņu zaļai tirgus" ielūdz

Pļaviņu Zaļais tirgus 10. maijā no plkst. 16:00 ielūdz Jūs uz vakara stādu tirgu.
Jūs gaidīs pašmāju un citu novadu stādu audzētāji, mājražotāji ar gaļas, zivju, konditorejas izstrādājumiem, amatnieku darinājumiem, kā arī rūpniecības preču tirgotāji ar apģērbiem un apaviem.

Visiem, kas vēlas piedalīties ar saviem labumiem, saziņai norādītā kontaktinformācija.

11.04.2024. | Aizkraukle | Bezmaksas informatīvs seminārs "Atbalsta maksājumi 2024. gadā un to saņemšanas nosacījumi"

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles birojs 11.04.2024,plkst. 10:00, aicina uz bezmaksas informatīvo semināru –
Atbalsta maksājumi 2024. gadā un to saņemšanas nosacījumi.

Programmā: Ieteikumi par svarīgāko, kas jāņem vērā par gada ienākumu deklarācijas sagatavošanu saimnieciskās darbības veicējiem; Aizkraukles rajona partnerības informācija par LEADER projektiem jaunajā plānošanas periodā; Tiešmaksājumi, agrovides pasākumi (kompensējošs daudzgadu saistības), ekoshēmas (kompensējošs - ikgadējs). Ieteikumi piesakot 2024. gada ģeotelpisko pieteikumu!

03.04.2024.| Aizkraukle| Bezmaksas informatīvs seminārs "Atbalsta maksājumi 2024. gadā un to saņemšanas nosacījumi"

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles birojs 03.04.2024,plkst. 10:00, aicina uz bezmaksas informatīvo semināru –
Atbalsta maksājumi 2024. gadā un to saņemšanas nosacījumi

Programmā: Ieteikumi par svarīgāko, kas jāņem vērā par gada ienākumu deklarācijas sagatavošanu saimnieciskās darbības veicējiem; Aizkraukles rajona partnerības informācija par LEADER projektiem jaunajā plānošanas periodā; Tiešmaksājumi, agrovides pasākumi (kompensējošs daudzgadu saistības), ekoshēmas (kompensējošs - ikgadējs). Ieteikumi piesakot 2024. gada ģeotelpisko pieteikumu!

25. un 27. 03.2024.| Aizkraukle| Mācības "Laba lauksaimniecības prakse ūdens un augsnes resursu aizsardzībai (t.sk. zaļās joslas, mēslošanas un augu aizsardzības līdzekļu samazināšanas iespējas, augsnes apstrādes paņēmieni)"

SIA LLKC Aizkraukles birojs aicina uz 16 h mācībām “Laba lauksaimniecības prakse ūdens un augsnes resursu aizsardzībai “(t.sk. zaļās joslas, mēslošanas un augu aizsardzības līdzekļu samazināšanas iespējas, augsnes apstrādes paņēmieni)

13.03., 22.03 un 27.03. | Aizkraukle | Mācības “Piemērotu kultūraugu sugu, šķirņu un agrotehnikas izvēle atbilstoši Latvijas agro klimatiskajiem apstākļiem” (t.sk. augu šķirņu aizsardzība, selekcionāru tiesības) (Garšaugi)

SIA LLKC Aizkraukles birojs aicina uz 16 h mācībām “Piemērotu kultūraugu sugu, šķirņu un agrotehnikas izvēle atbilstoši Latvijas agro klimatiskajiem apstākļiem” (t.sk. augu šķirņu aizsardzība, selekcionāru tiesības) (Garšaugi)

Koprades telpu atklāšana Aizkrauklē

21. februārī no pulksten 10.00 līdz 12.00 aicinām apmeklēt koprades telpu atklāšanu. Turpmāk Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs atradīsies jaunās, ērti pieejamās telpās Lāčplēša ielā 4, Aizkrauklē.

Ikvienam uzņēmējam, jaunietim un citiem uzņēmējdarbības interesentiem turpmāk būs pieejama labiekārtotas un mūsdienīgas koprades telpas, kas iekārtotas projektā SMEPRO 2. Tajās būs iespēja tikties, sadarboties un diskutēt savā starpā, īstenojot jaunas idejas.

Lapas

Subscribe to RSS - Aizkraukles novads